Знайомимося з Ангеліною, що запускає нову групу із занять тенісом в Уютному Кварталі???? ⋆ У-Квартал

Знайомимося з Ангеліною, що запускає нову групу із занять тенісом в Уютному Кварталі????

Щотижня ми знайомимося із новими людьми, що обрали для бізнесу Уютний Квартал ????Сьогодні вітаємо Ангеліну, що запускає нову групу із занять тенісом ????

https://instagram.com/angelina_te_

???? Всім привіт, я Ангеліна, фанат та майстер спорту з тенісу. Вже 7 років працюю у тенісному клубі “Український тенісний центр”, треную дітей від 4х років, дорослих, любителів і професіоналів.

Вперше опинившись в Уютному Кварталі зрозуміла, що люди, які живуть тут, люблять комфорт і затишок. Також помітила велику кількість спортивних майданчиків і зрозуміла, що мешканці люблять спорт і стежать за своїм здоров’ям ????

Одразу виникла ідея — залучити не тільки дорослих, але і дітей до одного з найпрекрасніших видів спорту, такого як теніс.

Теніс — вид спорту на все життя, це ви зрозумієте з першого тренування. Причин, через які мільйони людей, які ведуть здоровий спосіб життя, обирають великий теніс, безліч. Теніс винятково корисний для здоров’я, адже на тренуваннях активно працюють усі групи м’язів.
Надає сприятливий вплив на психологічний стан людини, допомагає скинути накопичене психологічне напруження і дає великий емоційний заряд. Заслужено відноситься до інтелектуальних видів спорту, сприяє розвитку реакції, спритності, сили та витривалості, покращує координацію.

Бажаю всім гарного настрою та чекаю вас на тренуваннях ????

ℹ️ пр-т Героїв небесної сотні 16/1. Стосовно графіку занять та інших питань телефонуйте за номером ????+380 63 057 0859 або пишіть✍️ https://instagram.com/tennis__enjoy

#щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: