10 питань до забудовника на честь 10 річниці, як наш Одарич Сергій Васильович розпочав еру свого будівництва у передмісті Києва. ⋆ У-Квартал

10 питань до забудовника на честь 10 річниці, як наш Одарич Сергій Васильович розпочав еру свого будівництва у передмісті Києва.

1. Сергіє Васильовичу, як ви до цього прийшли, з чого почалася ваша будівельна діяльність?

— Вітаю дорогих мешканців. Сьогодні 1 вересня, перший день осіні та день знань, але для мене цей день також вкрай значущий, оскільки саме 10 років тому я вперше загнав на будівельний майданчик техніку. Це було 8 таунхаусів по 173 м² у с. Нове на 25 сотках, мешканці яких до цього дня мешкають у тому ж складі, уявіть, така вийшла згуртована сім‘я.
Оскільки це перший досвід будівництва, тому він самий нервовий і самий зворушливий. Час від часу заїзджаю на локацію, спілкуюся із мешканцями, яких досі пам‘ятаю в обличчя та по іменах, та дуже задоволений якістю будівництва. Радий, що з часом все зберіглося так, як і було 10 років тому. Проєкт був збудований за 8 місяців і стільки ж часу знадобилося для продажу всіх м², хоча на той час навіть не існувало такого поняття, як ринок нерухомості.

2. Чому ви обрали саме Софіївську Борщагівку?

— Інтуіція, мабуть ???? Як ви знаєте, наразі горожани часто обирають заміське життя, а ми почали будувати у передмісті ще до того, як це стало трендом. Саме тому, після першого досвіду ми розпочали будівництво Уютного Кварталу, по вул. Щаслива, а саме 3 будинки на 100 квартир. Тоді насправді назви не було і коли питалися про комплекс, то часто чули як кажуть, ЖК у стилі хай-тек. Згодом зрозуміли, що так продовжуватись довго не може та почали думати як назвати.

3. Чому назва Уютний Квартал, розкажіть історію.

— Одного разу сів і почав мислити, що я даю людям, як будую. Великі просторі, світлі квартири, дитячі майданчики та місця для паркування, озеленення, все це було з перших дворів. З великим авансом для себе, з великою перспективою було обрано назву — Уютний Квартал. Бо ми даємо все, що потрібно для затишку.

4. Чи знали ви одразу, що через 10 років Уютний Квартал буде кращим у передмісті?

— Напевно знав. Тому що, якщо не ставити перед собою мету будувати кращий Квартал, то навіщо розпочинати. З іншим підходом ми б не змогли бути першими 10 років поспіль, бути успішними та впізнаванами.
Сьогодні продано близько 3000 квартир, а на переглядах було біля 50 000 українців, які спостерігали за нами. Всі завжди говорили, що ми дуже вигідно виділяємося серед всіх інших, це дуже мотивувало та мотивує.

5. У вас та ваших рідних є житло в Уютному?

— Звісно. Хоча, скажу чесно, я пропонував рідним придбати житло у будь-якому на їх смак ЖК у Києві, але всі вірні Уютному та обирають його для життя, оскільки об’єктивно це кращий вибір ???? Доречі, це допомогає у розвитку, всі зауваження беремо до уваги та працюємо з ними.

6. Розкажіть більше про озеленення Уютного Кварталу, чому цьому приділяється так багато уваги, часу та фінансів.

— Ми почали будувати гарні будинки і, коли постало питання благоустрою, то добре замислилися, як зробити так, щоб картина була повна. В якийсь момент, коли вже був перший фонтан, потім перший дитячий майданчик, потім другий і ми бачили, що дуже не вистачає зелені. Почали приділяти цьому увагу. Зелень дає затишок, кисень і є чудовою прикрасою Кварталу. Сьогодні озеленення Кварталу гордість як мешканців, так і всієї області.

7. Уютний спортивний, чому так склалося?

 

— Я сам активно займаюсь спортом. Два рази на тиждень граю у великий теніс та тричі на тиждень відвідую тренажерну залу.
До того ж, в цілому, у світі зараз тренд на спорт і здоровий спосіб життя, тому спорт це необхідність, а не примха.

Близько трьох років тому був побудований перший стадіон. Ми побачили, наскільки він бажаний і як сподобався мешканцям. З огляду на те, що у Кварталі дуже багато молоді, зрозумілий цей попит. Наразі, вже маємо 4 багатофункціональні майданчики для занять баскетболом, футболом, волейболом і окремо маємо воркаут зону для вільних занять йогою, фітнесом і тп. Вони дуже прості і зрозумілі, як на мене.
Тому вважаю, що для тих, хто бажає займатися спортом в Кварталі є все необхідне для цього.

Майданчики звичайно безкоштовні як для мешканців так і для тренерів.

8. Чого ще очікувати мешканцям Уютного Кварталу, поділіться планами.

— Вже 3 роки, як я створив вдома озеро та тестую особисто цей досвід. Тепер ми розуміємо, як це працює та які зусилля необхідні, аби все було правильно. Дуже ретельно підходимо до цього питання, тому гадаю наступного року почнемо реалізовувати озеро в Уютному Кварталі. Воно буде особливе, сплановане, чисте та зариблене. Наступна ідея – будівництво SPA комплексу з трьох басейнів, що буде функціонувати цілорічно. Вважаю, що це дійсно те, що нам потрібно і не вистачає, бо вже є все, крім води. Ідея така, щоб це було доступно всім за ціною, але ми обіцяємо що це буде нереально круто. Реалізовувати почнемо вже наступного року.
Знаю популярне питання по школі, скажу що буде початкова школа та ще один дитячий садочок на 350 місць, на оплатній основі, але за реальні кошти.

9. Розкажіть, що зараз ще будуєте, чи є нові проєкти?

— Через пандемію, кілька років тому почався величезний попит на заміське житло і скажу чесно, я завжди за цим спостерігав. Мені захотілося відкрити новий напрямок і зайти на ринок індивідуального житла, що ми і почали робити рік тому. Наразі проєкт 9 елементів вже запущено і до нового року будуть побудовані перші коробки. 9 елементів унікальний проєкт, бо ми інших не будуємо, це маленьке село мрії або мікро місто, якщо так можна сказати. Дуже багато часу в ньому присвячено інфраструктурі, адже там заплановано будівництво фонтану, spa центру, садочку, спортивних майданчиків та багато інших об‘єктів.
У той же час зараз в стадії запуску ще один проєкт, про який ми скоро розповімо, слідкуйте за офіційними джерелами.

10. Ваші 10 років в цифрах, це?

????тричі кращий квартал
????3044 зданих квартир
????39 зданих будинків
???? 10 га забудованої території
???? 7 дитячих майданчиків
???? 4 багатофункцональні спортивні майданчики
???? 1 шикарна воркаут зона
???? 2 фонтани
???? 2973 зелених насаджень, з яких близько 1000 дорослих дерев
????1 дитячий садок на 200 місць

Друзі, Уютний Квартал, це справа мого життя, улюблене хобі та улюблена справа, тому в моїх планах робити його кращим кожного дня.

Дякую кожному, за те, що ви тут, з нами, велика родина Уютного Кварталу.

#щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: