Сьогодні знайомимося із Дариною, запускає власну студію із занять художньою гімнастикою ⋆ У-Квартал

Сьогодні знайомимося із Дариною, запускає власну студію із занять художньою гімнастикою

Радіємо, що інфраструктура Уютного Кварталу розбудовується і з кожним днем життя набуває все більш яскравих фарб

???? Привіт, мене звати Даріна! Я майстер спорту України з художньої гімнастики. Спортивне досягнення я здобула на чемпіонаті України. 

Художня гімнастика видовищний вид спорту ???????? Дівчата відрізняються граційністю, елегантністю та викликають справжнє захоплення, навіть у непрофесійних глядачів. 

Вже у 4 роки батьки привели мене у секцію гімнастики до чудового тренера Катерини Барановської, яка завжди надихала мене на перемоги ???? Спортом живу багато років і впевнена, що художня гімнастика ідеальна для дівчаток. Крім того, що розвивається пластика, грація, красива постава та фактура, гімнастика вчить бути дисциплінованим та відповідальним, що обов‘язково буде в нагоді в подальшому житті. 

Бути тренером — моє покликання, бо гімнастика, це і є моє життя. Впевнена, що зможу виховати багато талановитих спортсменок. 

2021 рік познайомив мене з Уютним Кварталом, він вразив своєю красою, європейським стилем забудови, зеленими насадженнями, елементами благоустрію. В нашому комплексі кожна деталь є комфортною ????????????Наш комплекс складається з раціональних та продуманих деталей, які впроваджені заради найважливішого — нашого задоволення від життя. Шалено щаслива відкривати свою студію саме в Уютному Кварталі 

Шановні мешканці, запрошую усіх бажаючих приєднатися до нашої спортивної родини

gymnastiks.sofiivska

#щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: