Дайджест Будівництва, Травень 2024 ⋆ У-Квартал

Дайджест Будівництва, Травень 2024


Підсумуємо весну дайджестом будівництва У-Кварталу ????

Найголовніше — офіційне відкриття нового парку відбудеться 6.06 о 17:30 в дворі 16/10.
Запрошуємо всіх на церемонію відкриття ✔️
Будинок 16.10. На честь відкриття парку відділ продаж підготував декілька неймовірних акцій на готові квартири в шостисекційному домі, який оточує парк.
Будинок 14.1 — вийшли і завершили 4й поверх. Робимо армопояс. Рухаємось по наміченому плану.
14.2 — повністю збудовано 6 поверхів. Виходимо на 7й.
14.3 — закінчуємо фасадні роботи. Електричні та сантехнічні роботи повністю завершено. Зараз продовжуємо робити стяжку підлогу та гіпсову штукатурку квартир і місць загального користування. Вже замовлено двері у квартири, встановлення яких розпочнемо за пару тижнів. За тиждень знімаємо кран, а це означає, всі будівельні роботи завершено.
В наступному місяці починаємо підключати комунікації і орієнтовно наприкинці липня будемо запрошувати вас до отримання ключів та початку ремонтів.

14.4 — активно завершуємо усі роботи в будинку. Змонтовано кабіни ліфтів. В червні планується налаштування ліфтів і підготовка їх до запуску. Закінчується монтаж електропроводки. Також розпочали облаштування вхідних груп та благоустрій прилеглої території.

Басейн. У червні отримаємо іспанську плитку, яку показували у попередніх відео і приступаємо до оздоблення чаши басейну.

Паркінг. На днях розпочинаємо робити підлогу і після асфальтування залишиться зробити освітлення і пофарбувати стіни. В липні відкриваємо користування паркінгом. Є доступні варіанти, які запропонує відділ продажів.

Відділ продажів:
с. Софіївська Борщагівка, пр-т Героїв Небесної Сотні, 18 (зупинка парасолька)

Телефонуйте нам за номерами:
+ 38 (098) 999 99 79
+ 38 (044) 222-73-17
або напишіть в приватні повідомлення ????

Дякуємо за довіру до У-Кварталу.

поділитися новиною: