Дитячий футбол в Уютному Кварталі ⋆ У-Квартал

Дитячий футбол в Уютному Кварталі

Уютний Квартал спортивний. ???? Кожного дня та вечора, на кожному майданчику проводяться тренування. ????️‍♀️⛳️????⚽️ Сьогодні ще раз розповімо про дитячу футбольну команду, що разом із професійними тренерами готуються до своїх перших перемог.

Тренери, Ярослав та Андрій, за розкладом, не зважаючи на погоду та обставини, проводять тренування для своїх вихованців.

Маючи за своїма плечима досвід роботи більше 20 років та міжнародні ліцензії “B” UEFA сміливо можемо казати, що про чемпіонів Уютного Кварталу ще почує світ. ????

З ліцензією “B” UEFA тренери мають право працювати  в будь-якій країні Європи і ми пишаємося, що наразі вони тренують дітей Уютного.

Ми запитали, чому саме Уютний і отримали відповідь, що футбольні майданчики справді відмінні і найкращі на Софіївській Борщагівці і таких умов в найблищому оточенні немає, тому разом із забудовником було вирішено набирати команди саме у нас, де діти матимуть змогу отримати справжнє футбольне навчання. Окрім іншого, батькам також зручно, діти постійно спілкуються крім тренувань, це їх об’єднує та формується футбольна сім’я, за таким принципом працюють багато футбольних дитячі команд в Європі. ????

На даний момент у футбольному клубі тренуються 3 вікові групи:

✔️група 4-6 років, тренуються близько 15 дітей.

✔️група 7-9 років, тренуються близько 20 дітей.

✔️група 10+, тренуються близько 15 дітей.

Так, ми тільки почали нещодавно тренуватися, поки не беремо участі в футбольних турнірах, скажімо так — поки йде навчання і формування духу футболіста і футбольних навичок.

Звичайно надалі, розраховуємо з осені, діти обов’язково братимуть участь у турнірах, поки потрібно навчитися добре грати і розуміти гру, обов’язково замовимо професійну футбольну форму. ????

ℹ️ Долучитися до тренувань можливо і сьогодні, адже процес набору відбувається постійно, протягом усього періоду навчання.

Завжди раді бачити нових футболістів з Уютного Кварталу та інших ЖК Софіївської Борщагівки.

#уютнийспортивний

поділитися новиною: