#уютнийбізнес знайомить із салоном лазерної епіляції Zemits Laser та його власницею Аліною ⋆ У-Квартал

#уютнийбізнес знайомить із салоном лазерної епіляції Zemits Laser та його власницею Аліною

Чи не щодня інфраструктура Уютного поповнюється новими сервісами, магазинами та закладами.  #уютнийбізнес

https://www.instagram.com/zemits_laser

???? Мене звати Аліна Годз і саме мені прийшла ідея створити моносалон лазерної епіляції Zemits Laser. Ще з дитинства всі мої рідні знали, що сфера краси —  це моя стихія. Адже з самого раннього віку полюбляла все красиве, все що блищить.????

Так і склалося, в бьюті бізнесі я вже давно, раніше це була косметологія широкого спектра.

Цього разу обрали концепцію моносалону лазерної епіляції, адже я впевнена в тому, що фокусуючись на одному напрямку, можна досягнути максимального успіху. Вся наша команда фокусує свою увагу лише на лазерній епіляції, тому відверто можу сказати, що ми спеціалісти в цьому напрямку.

Zemits Laser  — дочірня компанія американського бренду Zemits, який займається продажем косметологічного обладнання по всьому світу. Ми впевнені в якості та безпечності нашого лазера, адже він має американську сертифікацію FDA.

Уютний Квартал відразу вразив своєю красою. Ми обирали приміщення під наш моносалон дуже довго, нікуди не поспішали. Адже на той час в Україні почався карантин і ми не знали як все буде далі. Обдивилися всю Софіївську Борщагівку, Вишневе, Крюківщину і навіть околиці Києва. Уютний Квартал захопив наші серця завдяки багатьом факторам. Це живий квартал, в якому дійсно гуляють люди, він дихає і бурлить життям. Повірте мало в яких кварталах можна зустріти таке.

Моя мотивація — моя сім’я. В мене прекрасний чоловік та двоє маленьких діток. Бачити посмішку на їхніх обличчях – найкраща мотивація. До речі, ми baby-friendly салон. Нас не дратують діти, коли вони плачуть чи щось хочуть, на власному досвіді знаю, як бути повсюди зі своїми дітьми, вважаю це нормально. Ми любимо ваших дітей також, будемо раді вас бачити сім’ями.

Після перегляду приміщення в Уютному зрозуміли, що це те, що я собі навізуалізувала. ???? Спочатку приміщення, яке нам запропонували не підійшло, але ми не здавалися, далі шукали місце саме в цьому ЖК і досягли успіху.

В нашому моносалоні планується два меджік-майстра з лазерної епіляції. Я не проживаю в Кварталі, але вся наша команда, меджік-майстер та адміністратор – з нашого Кварталу. Те, що вони живуть тут, було майже одним із ключових моментів при виборі співробітників.

Наш меджік-майстер дуже уважна, підбирає під кожного клієнта індивідуальні параметри, щоб процедура була не болісною. Вона дійсно як фея, допоможе в будь-який момент. А ще вона має медичну освіту та закінчила декілька курсів по лазерній епіляції.

Часто приїжджаю до салону із сім’єю, мої діти обожнюють гуляти в Кварталі. Син в захваті від кількості розважальних місць, майданчиків, какао та круасанів, а дочка любить гуляти на свіжому повітрі.

Хочу дійсно сказати, що ви обрали правильне місце для життя, адже в Уютному Кварталі прекрасна жива енергетика. ????#щастялюбитьзатишок

 

 

поділитися новиною: