Мрії здійснються в Уютному Кварталі ⋆ У-Квартал

Мрії здійснються в Уютному Кварталі

 ✨✨✨Ми вже встигли познайомитися із Нікою на Вечорницях, де вона провела майстер-клас для 100 діточок Кварталу ????, а сьогодні поспішаємо познайомити і вас із чудовою дівчинкою, у руках якої оживає папір, а канцелярія перетворюється на магічний казковий театр ????

???? Привіт! Мене звати Ніка. Я графічний дизайнер. Насправді в Кварталі я лише другий місяць та вже безмежно закохана. З Кварталом мене познайомив ОЛХ коли шукала будиночок-студію для свого нового проекта Super Box.
Як часто буває, просто сіла зранку пити каву з думками, що треба розвиватися далі. Почали передивлятися оголошення та побачила, що приміщення, яке сподобалось по фото, якраз впало трошки в ціні та воно підходить мені. А далі? А далі ми поіхали дивитися… і з першого погляда я закохалася. Затишок…дерева…люди❤️ Енергію беру з всесвіту. Надихаюся усим, що навколо. Уютний Квартал асоціюється у меня із казкою, людьми, енергетикою та атмосферою.

На початку першого карантину я зрозуміла, що малечі сумно без дитячих садочків, а матусям тяжко. Я вирішила, шо можу вигадати щось креативне. Дуже люблю дітей та творчість, мистецтво у будь-якому прояві, тому створила Superboxschool.

https://www.instagram.com/superboxschool/

Особливість у тому, що є завдання, до яких усе виготовлене, у коробці є усе для поробок. До кожного майстер-класу є окремий відеоурок, щоб дитинці було легко виконати творче завдання. Кожна дитина з 3 до 6 рочків зможе сама зробити усі поробки.

Бажаю кожному мешканцю просто вірити у себе та насолоджуватись життям ???????? #щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: