Знайомтеся, Нікіта та Влада, що разом запустили власний танцювальний проєкт в Уютному Кварталі ???? ⋆ У-Квартал

Знайомтеся, Нікіта та Влада, що разом запустили власний танцювальний проєкт в Уютному Кварталі ????

Сьогодні, як і кожного понеділка, продовжуємо знайомитися із тими, хто робить великий вклад у розвиток інфраструктури Кварталу ????????????

instagram.com/_pora_po_param______

???? Привіт, друзі Приємно познайомитися ???? Оселившись в Уютному, побачили які відкриті, привітні і доброзичливі люди нас оточують! Захотіли поділитися своєю любов’ю до музики, ритму і культурою бальних танців ????????
Ми тільки розпочинаємо свою діяльність, але це вже приносить колосальне задоволення нам, учням і шанувальникам!

Головна мотивація до танців — поліпшення здоров’я і нескінченна комунікація з новими цікавими людьми! Ми черпаємо енергію і натхнення з успіхів наших учнів, нас окриляють саме ваші результати та щоденне зростання над собою!

С самого початку вразив рівень благоустрою Уютного Кварталу. Саме тут створені найсприятливіші умови для проведення дозвілля та занять улюбленими танцями ????????

Коли Квартал вже прийняв свій теперішній вигляд, я зрозумів, що ми живемо краще ніж могли собі уявити, а мешкаю я тут вже більше трьох років! Тут є майже все, що потрібно для щасливого життя. Це і зони, де можна тренуватися, розважатися, гуляти з друзями і багато іншого. І в той же час немає міського гамору, де всі кудись поспішають ???? Навіть не знаю, що можна ще додасти, отримуємо більше, ніж очікуєш, насправді.

Мотивація переслідує на кожному кроці, особливо коли ти творча людина! Енергія і бажання творити приходять самі. Чого всім і бажаємо #щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: