Новий тиждень і вже традиційно нове знайомство #уютнийбізнес ⋆ У-Квартал

Новий тиждень і вже традиційно нове знайомство #уютнийбізнес

Знайомтеся, Руслан Шкітін, тренер клубу KanonTKD, власник чорного поясу та сертифікату Всесвітньої Організації Тхеквондо, що нещодавно відкрив нові групи для дітей та дорослих в Уютному.???? Вітаю мешканців ???? Мене звати Руслан Шкітін, я тренер клубу KanonTKD. Займаюсь Тхеквондо вже більше 15-ти років та викладаю версію Тхеквондо ВТФ, турніри по якій проходять на Олімпійських Іграх.
Нашому клубу виповнилося вже 12 років. Маємо багато філіалів в столиці, а в цьому році було прийняте рішення відкрити нові групи в Уютному Кварталі.

Коли вперше познайомився з Уютним Кварталом, то був вражений архітектурою та затишком. Починався вечір і мою увагу привернула яскрава ілюмінація будинків біля фонтану. Навколо нього гуляли щасливі родини з усміхненими дітлахами. Тоді зрозумів, що цей комплекс стане чудовим місцем для відкриття нових спортивних зірок — майбутніх чемпіонів.

Я у Кварталі нещодавно і разом з тим бачу, що це місце стає все краще і краще.

В нашому клубі ми будемо раді бачити дітей від 4-х років, а також дорослих. Хлопчики і дівчата стануть впевнені в собі, сильні, навчаться самозахисту, знайдуть нових друзів і по бажанню прийматимуть участь в клубних змаганнях. Діти стануть частиною нашої великої спортивної сім’ї. В подальшому найактивніші спортсмени зможуть демонструвати свої бойові навички у Всеукраїнських та Міжнародних турнірах і здобувати золоті медалі! Група для дорослих пропонує тренування, які стануть альтернативою спортзалу.

Важливо знати, що KanonTKD проводить щорічні атестаціі на пояси ????

Любі друзі, я радий, що маю змогу стати частиною Уютного Кварталу та передати вам свій досвід та знання. Запрошую вас на перше безкоштовне заняття, щоб познайомитися.
Беріть зручний спортивний одяг, пляшку води і вперед на тренування! #уютнийспортивний

ℹ️ пр-т Героїв небесної сотні 16/1 ????+38 096 752 37 30

поділитися новиною: