Вітайте власників салону Еліс та мешканців Уютного Кварталу #уютнийбізнес ⋆ У-Квартал

Вітайте власників салону Еліс та мешканців Уютного Кварталу #уютнийбізнес

Цікаво поспілкуватися із тими, хто пам’ятає Уютний Квартал ще до його створення ???? Сьогодні саме така зустріч.

https://instagram.com/elis_salonn

???? Привіт ???? Так, це ми ті самі будівельники, хто заклав першу цеглину Уютного Кварталу, Олена та Андрій, проте згодом вирішили долучитися до бьюті сфери✨
Знайомство з Уютним Кварталом відбулося серед овочевого поля. Під час проїзду по осінньому ґрунту, признаємося, тяжко було повірити, що замість моркви виросте не один будинок. Тепер спогади самі романтичні, оптимісти нас зрозуміють ???? Перша радість це освітлена дорога до будівництва, а потім пришвидшені кадри… згодом, народження «маленького містечка» з великими амбіціями.

Із приємних спогадів розповімо про літній теплий ранок. Ноги ступали по сірій бруківці… робоча метушня перед відкриттям, звідусіль лунає дитячий сміх, на годиннику 9:00 ранку???? Поряд дідусі та бабусі розділяють дитинство з онуками. Серпень 2021 на Кварталі біля Кота. Це незвичайні миті, коли варто зупинитися в моменті ????

Назву салону нам підказав пам’ятник Чеширському Коту на Кварталі, ми подумали, чому б не продовжити його історію нашою країною див в «Еліс». Доречі, сторінка салону Еліс народилася за рік до відкриття, разом з нашими читачами ми обирали предмети інтер’єру та навіть назву салону.

Круто, коли люди, що брали участь в голосуваннях — тепер наші постійні клієнти і навіть не здогадуються, що наша команда теж за ними слідкує ???? Від вибору приміщення до відкриття пройшло 1,5 року, ремонт робили власноруч, і як кожен житель новобудови знаємо, яке приємне новосілля.

Дякуємо всім, хто завітав на свято відкриття????.

На питання чому обрали Уютний відповідаємо впевненно, бо не маємо сумніву в перспективності, надійності та унікальністі Кварталу, хочемо однозначно бути його частиною????

Салон краси Еліс — команда ЛЮДЕЙ та професіоналів, наша філософія, що одне без іншого не можливе. Не вважаємо себе особливими, швидше, близькими до мешканців. Радіємо кожному.
— Матусям, яким потрібно швидко і коли всі сплять;
— Бізнес-леді, щоб о 8:00 і всі процедури одночасно;
— Татусям, котрі не в курсі, що їх записали на чоловічий манікюр ????
— Бабусям та дідусям, щоб бюджетно і з повагою та увагою.
Ми розділяємо ваші потреби, сміємося разом з вами і розуміємо, коли ви вимушені відмінити запис????

Мешканцям та Кварталу бажаємо процвітання, дружніх сусідів, дитячого сміху, розвитку інфраструктури та ніколи не зупинятися. #щастялюбитьзатишок

ℹ️ Салон краси Еліс, пр-т Героїв Небесної Сотні 16/2

поділитися новиною: