Перший весняний дайджест будівництва 2024 - У-Квартал ⋆ У-Квартал

Перший весняний дайджест будівництва 2024 – У-Квартал

Гарячий сезон будівництва насправді триває цілорічно, проте звісно, тепла погода дозволяє будувати на 100% всі роботи, тому для нас розпочинається повноцінний сезон ✔️

До вашої уваги весняний дайджест будівництва ⬇️

????️ Будинок 14.1 — на початку березня ми закінчували цоколь і виходили на перший поверх. Зараз вже збудовано перший поверх і виходимо на другий.

????️ 14.2 — з початку березня збудовано 2 поверхи. А зараз вже виходимо на четвертий.

????️ 14.3 — продовжуємо роботи по фасадам. Продовжуємо розведення електрики, роботи виконано дуже багато – фактично завершено близько 80%. Якщо більше детально — залишилось доробити дворівневі квартири та перший поверх одного підʼїзду.
Сантехнічні роботи виконано на 80%. Тут залишилось доробити лише дворівневі квартири. Штукатурні роботи відновились тиждень тому, як тільки дозволила температура на вулиці. Штукатурка стін закінчена на 50%, розпочали штукатурення місць загального користування, стяжка виконана на 20%.

????️ 14.4 – активно завершуємо роботи. Змонтовано повністю шахти ліфтів, запущено платформи для підйому вантажів. Незабаром продовжаться роботи по збору кабіни та монтажу дверей.

Також підключено газ до будинків, а незабаром проведемо роботу по пуску безпосередньо в квартири. Закінчили оздоблення місць загального користування.

????️ Внутрішній двір 20/10 — просихає земля у наших підготовлених клумбах і розпочинаємо роботи по озелененню нашого парку.

Ведуться роботи в паркінгу, в залі та біля басейну — впевнено рухаємось до реалізації планів.

До зустрічі в У-Кварталі! Все буде Україна!

поділитися новиною: