Уютний Квартал – тричі Вибір року ???????????? ⋆ У-Квартал

Уютний Квартал – тричі Вибір року ????????????


Чи важко бути кращим за інших?
Ні, адже наша задача кожного дня бути кращими, ніж ми були вчора. ????

Це не змагання з іншими, адже немає сенсу нічого доводити. Це скоріше щоденне калібрування якості.

????????????Уютний Квартал «Вибір року 2020».

????????????Уютний Квартал кращий житловий комплекс року курортного типу в передмісті Києва.

????????????Уютний Квартал, третій рік поспіль, у шляху до перемоги отримав високу нагороду, підтвердивши статус найкращого.

Останній рік був багатим на подіі. Разом із вами ми святкували, висаджували дерева, відкрили двері державного садочку, запустили найбільший фонтан Софіївськоі Борщагівки, відкрили величезний спортивний майданчик та найважливіше, продовжували будувати якісні будинки та радо приймати нові сім‘ї у нашу велику родину.

Уютний Квартал не просто черговий комплекс у передмісті. Кожен, хто одного разу завітав до Кварталу, підтвердить, затишок не пусті слова для нас. Уютний Квартал будується, щоб кожен міг бути тут щасливим, щоб життя в Уютному було радісним, комфортним та безпечним.

Із задоволенням підтверджуємо інформацію про наміри побудувати комплекс дитячих та дорослих басейнів протягом наступних двох-трьох років. Озеро також буде. ????

Окремо кажемо дякуємо всім, хто кожного дня долучається до будівництва нашого кращого Кварталу, це наша сумісна перемога. Зусилля професійних будівників, прорабів, підрядників та команда Уютного — це ваша перемога.

????????????Тричі офіційно кращий Уютний Квартал, тричі поспіль довів кожному, що #щастялюбитьзатишок, тричі Вибір року і кожного дня для нас — кращий вже майже 6 років.????

Не ходіть по інших кварталах, ми зробили свій єдино вірний вибір. ♥️

поділитися новиною: